Impreza urodzinowa nie musi być droga

Każdy rodzic przeżywa raz w roku moment który jest dla niego szczególnie problematyczny. Mowa tu o urodzinach swojej pociechy. Ze względu na pracę nie każdy rodzic ma czas aby myśleć kreatywnie i sprawić aby ten dzień był niezapomniany. Z drugiej strony nie może być to zwykły dzień. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie impreza urodzinowa która wcale nie musi być droga.

Tak to prawda impreza urodzinowa Twojego dziecka nie musi być droga. Nie jest konieczne wynajmowanie drogich parków zabaw aby dzieci się dobrze bawiły. Potrzebne są 2 albo 3 godziny wolnego czasu i odrobina cierpliwości. 

Zacznijmy od zaproszeń. Możesz je przygotować że swoim maluchem sama lub sam. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest oryginalność takiego zaproszenia. Jeżeli samodzielne tworzenie wam nie wychodzi nie ma co się martwić. Możecie kupić gotowe zaproszenia które razem uzupełnicie. Pamiętaj aby na zaproszenia napisać kto kogo zaprasza, godzinę rozpoczęcia imprezy a także czas jej zakończenia. 

Ozdabianie pokoju to coś co być musi. Ozdobiony pokój pokazuje dziecku że ten dzień jest wyjątkowy poza tym bardzo ładnie wygląda. Potrzebne będą balony, serpentyny. Fajnym pomysłem jest przygotowanie szyldu informującego czyja to jest impreza.

Zaproszenia są, przygotowany pokój jest. Teraz czas na jedzenie. Unikaj słodyczy. Tort będzie słodki dlatego wszystkie przekąski które znajdą się na stole powinny być zdrowe. Przygotuj owoce a także małe kanapeczki. Jeżeli planujesz podać obiad nie przesadzaj z przekąskami. Unikaj gazowanych napojów. Lepiej podać wodę mineralną oraz soki. 

Pamiętaj aby po imprezie podziękować gościom za przybycie. Fajnym pomysłem jest przygotowanie małych słodkich upominków które Twoje dziecko będzie mogło wręczyć gościom. 

Ciekawe pomysły znajdziesz na: http://www.efektywna-nauka.pl/urodziny-dziecka-olsztyn